Lütfen Bekleyiniz
< Tüm Haberler

Nevşehir’deki yoksullar için "Gıda havuzu"

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği tarafından "Gıda Havuzu" uygulaması başlatıldı.

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği tarafından "Gıda Havuzu" uygulaması başlatıldı.

Nevşehir'de ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyacı olan gıda malzemeleri bir havuzda toplanarak, ilimizdeki yoksul ailelere her ay düzenli olarak teslim edilecek.

Gıda Havuzuna destek olmak isteyen hayırseverler, diledikleri gıda maddelerinden diledikleri kadarını temine dip İHH Nevşehir Şubesi’ne ulaştırarak destek olabilecek.

Dernek Başkanımız Baki Öncel, yaptığı açıklamada, "Nevşehir İHH olarak, mazlum coğrafyalarda olduğu gibi şehrimizdeki ihtiyaç sahipleri için de yoğun olarak çalışıyoruz. Nevşehir ili genelinde tespit ettiğimiz onlarca yetim çocuğumuzun eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyacını karşılayabilmek için çalışmalarımız sürüyor. Ayrıca, şehrimizdeki ihtiyaç sahiplerine de ev eşyası ve gıda malzemeleri de ulaştırıyoruz. İlimiz genelinde belirlenmiş olan yoksul ailelerin başlıca gıda malzemelerine kolaylıkla ulaşabilmeleri için bir gıda havuzu oluşturduk. Burada toplanan malzemeler her düzenli olarak tasnif edilip, ailelere teslim edilecektir." açıklamasını yaptı.

Gıda havuzuna destek vermek isteyenler, 0535 932 7125 ve 0533 776 7868 numaralı telefonlardan yetkililerle irtibat kurabilirler.

 

Acil Yardım Haberleri Kategorisine Son Eklenen Haberler

Mektup
Üzülmeyin Büyüdüğümde Daha Çok Yardım Edeceğim
26/02/2020
Acil Yardım Kampanyası
İçişleri Bakanlığı’nın çağrısıyla Nevşehir’de kampanya başlatıldı
16/02/2020

SON HABERLER

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Bağış Yapabilirim

Gönüllü Ol

Etkinlikler