Lütfen Bekleyiniz
< Tüm Haberler

AFAD Gönüllü Projesi

Gönüllü-Arama-Kurtarma

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Başkanlığınca; Afet ve acil durumlar için AFAD’a destek olacak yaşatmak için yaşamak prensibi ile yoğrulmuş bilgi, beceri, istekliliğe sahip gönüllüler kazanmak ve yetiştirmek amacıyla “ AFAD Gönüllüsü Projesi” başlatılmıştır.

Bu kapsamda ilimiz AFAD gönüllüleri ile tanışma, kaynaşma ve istişare amacı ile 22 Aralık 2019 tarihinde Nevşehir ili Nar Topuzlu Han Tesisinde bir etkinlik gerçekleştirilmiş olup, İl AFAD Müdürü Ömer KAMAN tarafından Gönüllülük Projesi hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Söz konusu etkinliğe; İlimiz AFET gönüllüleri ile birlikte Afet ve Acil Durumlarda paydaş olan; Kızılay İl Başkanı Ercan CİVELEK, Nevşehir İHH Arama-Kurtarma Ekip Başkanı Hüseyin ÇAKIR, Nevşehir Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Başkanı Doç .Dr. Cüneyt BAĞDATLI, Nevşehir İtfaiye Müdürü Mustafa PEKER ve bu kuruluşların gönüllü temsilcilerinin katılımı sağlamıştır.

İstişarede; AFAD gönüllülük projesinin önemi ile ilgili bilgiler verilmiş, Afet ve Acil Durumlar konusunda bilgiler verilerek, kurumumuzun paydaş kurumlarla çalışmaları anlatılmıştır. Program soru-cevap şeklinde tamamlanmıştır. Bütün katılımcılara, katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

hediye.jpg

hediye.jpg

hediye.jpg

Acil Yardım Haberleri Kategorisine Son Eklenen Haberler

Mektup
Üzülmeyin Büyüdüğümde Daha Çok Yardım Edeceğim
26/02/2020
Acil Yardım Kampanyası
İçişleri Bakanlığı’nın çağrısıyla Nevşehir’de kampanya başlatıldı
16/02/2020

SON HABERLER

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Bağış Yapabilirim

Gönüllü Ol

Etkinlikler