Lütfen Bekleyiniz
< Tüm Haberler

Yemen'i unutma

Nevşehir İHH tarafından Yemen yararına program düzenlendi

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği öncülüğünde, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesi, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ve NUDER işbirliğinde Yemen’e yardım programı düzenlendi.

Di-Monza Düğün Salonunda düzenlenen yardım toplantısına, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, İHH Genel Başkan Yardımcısı Serkan Nergis, İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği Başkanı Baki Öncel, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesinden Ali Can Çağlar, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliğinden yetkili, Nevşehir Uluslararası Öğrenci Dernek (NUDER) Başkanı Faruk Kahriman, İHH Nevşehir Kadın Kolları ve hayırseverler katıldı.

Bütün dünya mazlumlarının gözünün Türkiye’de olduğunu belirten Vali İlhami Aktaş, İslam ülkelerinin başındaki yöneticilere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın merhameti gibi Allah onlara da merhamet versin diye temennide bulundu ve “Türkiye, mazlumlara yardım etmeye devam ediyor ve edecektir” dedi.

Yemen yararına gerçekleştirilen yardım toplantısı programının düzenlenmesinde, emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.

Ücretli ve biletli olan programda sembolik olarak Yemen Kahvesi satıldı. Kalabalık bir katılımın sağlandığı programının geliri ise Yemen’e gönderilecek.

Gönüllü Haberleri Kategorisine Son Eklenen Haberler

Zor Gün Dostu İHH Nevşehir Kamuoyunun Takdirini Topluyor
İyilik Erleri Her Zaman Her Yerde
21/05/2020
İHH Nevşehir Her Zaman Her Yerde
İyilik Her Zaman Her Yerde
20/05/2020
Nevşehir'den Şırnak'taki Öğrencilere Yardım
İyilik Herzaman Heryerde
09/03/2020

SON HABERLER

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Bağış Yapabilirim

Gönüllü Ol

Etkinlikler