Lütfen Bekleyiniz
< Tüm Haberler

İHH ihtiyaç sahiplerinin yanında

İHH Nevşehir gönüllüleri, mazlumlara yardım için ter dökmeye devam ediyor

İHH Nevşehir gönüllüleri, mazlumlara yardım için ter dökmeye devam ediyor

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği, 7 gün 24 saat şehrimizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.

Bizimle birlikte aynı şehirde yaşayan, belki yoksul bir komşumuz belki yetim bir aile, kısacası mahallelinin çoğu zaman farkında olmadığı ihtiyaç sahipleri İHH Nevşehir ekipleri tarafından unutulmuyor.

İHH Nevşehir’in gönüllülerince sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy gezilerek tespit edilen ailelere başta gıda olmak üzere, giysi, ev eşyası, mobilya, beyaz eşya, çocuklar için kırtasiye malzemeleri gibi çok çeşitli yardımlar aralıksız ulaştırılarak, mağduriyetlerinin giderilmesi için yoğun çaba serf ediliyor.

Vatandaşlarımızın bağışları ile temin edilen yardımlar, vakit kaybedilmeden önceden tespiti yapılmış evlere teslim ediliyor.

Nevşehir’de önemli bir görevi ifa eden İHH gönüllüleri yaz-kış, geze-gündüz demeden mazlumların duasını alabilmek için ter döküyor.

Yıllardır, mazlum ve mağdurun umudu olan İHH, 2019 yılındaki öz verili çalışmalarıyla da umut kapısı olmaya devam ediyor.

Şayet sizler de İHH aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmak isterseniz aşağıdaki numaradan İHH Nevşehir İYD Başkanı Baki Öncel’e ulaşabilirsiniz.

İrtibat: 0535 932 7125

İnsani Yardım Haberleri Kategorisine Son Eklenen Haberler

İyilikte Payınız Olsun
90 ülke ve bölgede ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız
26/07/2019
Doğada Arama Kurtarma Bölgesel Eğitimi
İHH Arama Kurtarma
01/07/2019

SON HABERLER

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Bağış Yapabilirim

Gönüllü Ol

Etkinlikler