Lütfen Bekleyiniz

Banka Hesap Numaralarımız & Bağış Kanallarımız

Banka kanalıyla gönderdiğiniz bağışınızın açıklama bölümüne bağış amacını (Serbest, Zekat, Kurban vs.), isminizi ve cep telefonu numaranızı yazdırınız. Belirtilen cep telefonunuza bağışınızın alındığına dair bilgi mesajı gönderilecektir.

Örneğin; ZEKAT HASAN UZUN 0555 555 55 55

Aşağıda bilgileri yer alan çalıştığımız tüm banka şubelerinden kurumsal tahsilat ekranları ile havale masrafı olmadan bağış yapabilirsiniz. Lütfen bu isteğinizi gişe yetkilisine belirtiniz.

 • Ziraat Bankası Hesap Numaralarımız

  DövizHesap NoIBAN
  Türk Lirası   TR 9000 0100 0028 7213 3965 5001
  ABD Doları    
  Euro    
  Hesap Adı: Nevşehir İHH İnsani Yardım Derneği
  Swift Kodu: TCZBTR2A
   

  Tüm yurt içi Ziraat Bankası şubelerinden ve Ziraat Bankası internet bankacılığı bağışlar menüsünden masraf ödemeden bağış yapabilirsiniz

  Yurt dışından işlem ücreti ödeyerek bağış yapabileceğiniz Ziraat Bankası Temsilcilikleri için tıklayınız

  Yurt dışından işlem ücreti ödeyerek bağış yapabileceğiniz Ziraat Bankası İştirakleri için tıklayınız

 • Kuveyt Türk Hesap Numaralarımız

  DövizHesap NoIBAN
  Türk Lirası   TR 5600 2050 0001 0196 1410 0001
  ABD Doları    
  Euro    
  Hesap Adı: Nevşehir İHH İnsani Yardım Derneği
  Swift Kodu: KTEFTRIS
   

  Tüm Kuveyt Türk şubelerinden ve Kuveyt Türk internet bankacılığı bağışlar menüsünden masraf ödemeden bağış yapabilirsiniz

 • PTT Posta Çeki Hesabımız

  DövizHesap No
  Türk Lirası 12504701
   

  Türkiye'nin her yerindeki PTT şubelerinden 160 54 51 numaralı posta çeki hesabına havale yaptırabilirsiniz

 • Kredi Kartı Tek Çekim

   

  Yurtiçi ve yurt dışı sınırlaması ve kart türü (kredi kartı, debit kart, maaş kartı, ATM kartı, ön ödemeli kart) ayrımı olmaksızın online bağış sistemimizden dilediğiniz anda bağış yapabilirsiniz. Şimdi bağış yapmak için tıklayınız

 • Swift kodu ile nasıl bağış yapılır?

   

 • 3072 SMS Bağış Hattı

  Gönderilen her kısa mesaj 5,00 ₺ olarak ücretlendirilir
 • 4072 SMS Bağış Hattı

  Gönderilen her kısa mesaj 23,00 ₺ olarak ücretlendirilir

BTK’nın (Bilgi Teknolojileri Kurumu) 30 Haziran 2017 tarihinde yürürlüğe giren “Katma Değerli Elektronik Haberleşme Hizmetlerinin Sunumunda Tüketici Haklarının Korunmasına İlişkin Usul ve Esaslarına” göre tüm operatörlerden 3072 ve 4072’ye gönderilen SMS bağışlarında önceden belirlenen tanımlı kelimeler dışında veya hatalı yazımlarda bağış gerçekleşmeyecek ve GSM Operatörleri (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone) tarafından bağışçıya hata mesajı ile dönüş yapılacaktır.

Bu kapsamda aktif faaliyetlerimize va çalışma yaptığımız bölgelere ait çok sayıda tanımlama yapılmıştır. Belirtilen kelimeleri doğru şekilde yazarak bağış yapabilirsiniz. Aktif olan ve en çok kullanılan bazı tanımlamalar şu şekildedir:

(BAGIS, SU KUYUSU, ACIL, AFRIKA, ARAKAN, BAYRAMLIK, BURS, CADIR, CAMI, CEYIZ, DEPREM, DOGU TURKISTAN, ERBAKAN, FIDYE, FILISTIN, FITRE, GAZZE, GIDA, GUNEY SUDAN, HALEP, IFTAR, ILAC, IRAK, KATARAKT, KIS, KUMANYA, MORO, ORTA AFRIKA, PATANI, SADAKA, SOMALI, SUDAN, SURIYE, TURKIYE, UN, YETIM, YETIMHANE, ZEKAT, YARDIM, SERBEST, IHH, DESTEK, KUDUS)

Not: Akıllı telefonlardan yapılan bağışlarda kelime yazıldıktan sonra otomatik olarak boşluk bırakılması durumunda da bağış gerçekleşmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Bağış Yapabilirim

Gönüllü Ol

Etkinlikler